ایران از قطب‌های پینت‌بال آسیا است/ کرمان سومین شهر پینت‌بالی ایران

ایران از قطب‌های پینت‌بال آسیا است/ کرمان سومین شهر پینت‌بالی ایران
۱۳ شهریور

بابک اسماعیلی مربی تیم ملی ایران امروز در حاشیه برگزاری مسابقات پینت‌بال آماتور کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تیم اعزامی کشورمان در مسابقات بین‌المللی مالزی نتوانست مقامی بهتر از هفتمی را کسب کند.

وی ادامه داد: در آخرین مسابقاتی که مسئولیت فنی تیم را در مالزی بر عهده داشتم پس از کسب پیروزی در مرحله نخست و تحمل دو شکست در برابر نمایندگانی از میزبان و تیم میهمان این دوره از مسابقات از کشور آمریکا از صعود به مراحل بعد باز ماندیم و به عنوان هفتمی بسنده کردیم.

مربی کرمانی تیم ملی پینت‌بال که مالکیت و کاپیتانی تیم داتیس تهران را عهده‌دار است در زمینه مسابقات باشگاهی که همزمان با این مسابقات در مالزی برگزار شده بود، متذکر شد: در بخش باشگاهی تیم داتیس ایران با عبور از حریفانش پس از تیم‌های تایلند و استرالیا قرار گرفت و به عنوان سومی رسید.

اسماعیلی بیان داشت: تیم ایران در پینت‌بال آسیا و اقیانوسیه یکی از برترین‌ها است و برای جبران نتایج ضعیف این دوره از رقابت‌ها در مسابقات سال ۲۰۱۵ انگیزه زیادی داریم، این مسابقات در سه دور و در کشورهای تایلند، سنگاپور و مالزی برگزار می‌شود و تیم ایران قطعا در این مسابقات به دنبال دفاع از حیثیت خود است.

مربی کرمانی تیم ملی پینت‌بال، اسماعیلی در ارتباط با پینت‌بال در کرمان خاطرنشان کرد: کرمان سومین شهر با سابقه در پینت‌بال ایران است و با توجه به فراهم شدن امکانات و زیرساخت‌های اولیه می‌توان، پیش‌بینی کرد این رشته در کرمان در سال‌های آتی شرایط بهتری را داشته باشد.

بازی پینت بال به سبک واقعیت مجازی

بازی پینت بال به سبک واقعیت مجازی
۰۱ اردیبهشت

به گزارش خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بدون شک مشهورترین بازی واقعیت افزوده را میتوان پوکمون گو دانست که در ابتدای طراحی بازی تا چند ماه رکورد های افسانه ای در صنعت بازی به نام خود ثبت کرد و البته پس از چندی به دلایل مختلفی افول مخاطب داشت ، یکی از این دلایل نداشتن داستان و مسیر چذاب در مراحل بالاتر بود. اما شرکت دیگری اقدام به نو آوری جالبی در حوزه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی کرده است و بازی جنگی شبیه به بازی محبوب تحت شبکه  “counter strike” دانست که در آن دو گروه به مبارزه با هم میپرداختند.

در این بازی گوشی هوشمند شما به عنوان اسلحه شما و صفحه نمایش آن نیز به عنوان چشم یا عینک شما در فضای واقعیت افزوده عمل میکند. البته این بازی نیاز به یک گدجت (ابزارک ) هم دارد ، زیرا از آنجا که دوربین گوشی های هوشمند توانایی بالایی در زوم یا بزرگنمایی ندارد یک گدجت به نام “Inceptor” به عنوان نشانه گیر لیزری  که داری سنسور هایی هشدار دهنده اشخاص دوست و دشمن  است که به کمک بازیکن می آید.
این بازی به نوعی لذت بازی پینت بال به صورت واقعیت مجازی را به شما میدهد.

تیم پینت بال ایران قهرمان آسیا و بین قاره ای جهان شد

تیم پینت بال ایران قهرمان آسیا و بین قاره ای جهان شد
۰۶ مهر

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در آخرين مسابقه پینت بال بین قاره ای جهان و باشگاههای آسياكه در کوالالامپور مالزی در حال برگزاری است، در مسابقه فينال نفس گیر تيم پینت بال فدراسیون ورزشهای همگانی مقابل فرانسه به ميدان رفت.

در پايان تیم پینت بال كشورمان موفق شدند با نتيجه ۷ بر صفر به پيروزی برسند و مدال طلا را از آن خود کنندو عنوان قهرمانی آسیا وقهرمانی باشگاهی بین قاره ای جهان را یدک بکشند.

تیم منتخب پینت بال کشورمان به سرپرستی عیسی ساوه شمشکی چهارشنبه ۲۴ آبان ماه به ایران باز می گردند.